Tel. 573 391 090
facebook
česky english

Hotel Na Trojáku ***

Hlavní prostor pro Vaše ubytování a rekreaci poskytuje náš *** Hotel Na Trojáku. Ubytovací kapacita budovy hotelu Na Trojáku je až 55 míst (ve 2 - 6-lůžkových pokojích).

Rekreační areál Na Trojáku nabízí ubytování s celkovou kapacitou až 100 míst.

Mimo hotelové pokoje Standart máme v nabídce také moderně zařízené dvoulůžkové pokoje Panorama s vlastním balkónem a výhledem přímo na lyžařský svah.

V podkroví hotelu nabízíme i jeden 10-lůžkový turistický pokoj.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC).

Na všechny hotelové pokoje a rodinné apartmány je připojena TV

K zázemí hotelu Na Trojáku patří mimo jiné i Restaurace s otevřeným krbem, salónkem, zimní zahradou a zastřešeným venkovním posezením. V létě můžete využít i terasu s venkovním bazénem, pergolou a přilehlým hřištěm na minigolf.

Hotelová kuchyně nabízí kromě tradičních jídel také vlastní speciality. Doplnění nabídky jídel poskytuje náš tradiční Hostinec Na Trojáku a dva Pizza bowling bary.

Jsme připraveni na pořádání oslav, svateb, firemních večírků apod. podle individuálních přání.

Pro ubytování početnějších skupin lidí (8-26 os.) jsou vhodné také naše Sport apartmány, které poskytují celoroční zázemí nejen pro sportovce a školy, ale slouží i jako moderní turistická ubytovna. Pokud v ubytování dáváte přednost většímu soukromí, pohodlí a soběstačnosti, tak je pro vás ideální možnost využít Rodinné apartmány.

U nás Na Trojáku si "to svoje" ubytování najde každý.